Voorjaarscompetitie jeugd

25 november 2012

Een team bestaat uit minimaal 4 personen, al proberen we ze altijd iets groter te maken zodat je ook een keer uit kan vallen als dat nodig is.

Voor basisscholieren is dit op de woensdagmiddag vanaf 13.30 uur (voor kinderen van het Talent 15.00 uur), voor middelbare scholieren op de zondag vanaf 10.00 uur en duurt ongeveer 7 weken, de exacte data vindt je in dit schema. Zet ze ook meteen in je agenda dan komen we tijdens de competitie niet voor verrassingen te staan.

Wil je meedoen met een team met vrienden of vriendinnen geef je dan nu op. Je kan je opgeven voor een jongens, meisjes of mix team, t/m 10 - t/m 12 - t/m 14 - t/m 17 jaar. Selectiespelers worden automatische ingedeeld en hoeven zich niet op te geven. Je geeft je op door een mail te sturen naar [email protected] voor 7 dec 2012!!! Je mag daarbij uiteraard laten weten bij wie je graag in het team zou willen spelen.

Heb je nog vragen mail of  bel dan gerust met Joris (06-23002378 / [email protected])

Wat mij betreft is de competitie de leukste periode van het tennisseizoen dus twijfel niet ..... Geef je op!!!

Nieuwscategorieën