Contact Info

Adres

Jo Eversstraat 1
6663 JA Lent

Routebeschrijving

Postadres

Postbus 11
6663 ZG Lent

Tel. clubhuis

024 - 357 80 92.

Email

info@lltv.nl

KNLTB

Verenigingsnummer 15347

Tennistrainers

Joris v.d. Akker mobiel: 06 23 00 23 78
E-mail: trainers@lltv.nl

Ledenadministratie

Thijs Konings: 024-3552155 of 06-10875993
Lex de Nijs: 024-3605906 of 06-55116169

E-mail: ledenadministratie@lltv.nl

Competitieleider

E-mail: competitieleider@lltv.nl

Sponsorcommissie

Ben Klaassen (06-29440368)
E-mail: sponsor@lltv.nl

Overige e-mail adressen

Bestuurszaken bestuur@lltv.nl
Redactie van de website en Digitale Opserver redactie@lltv.nl
Clubkampioenschappen wedstrijdtennis@lltv.nl
Beheer van clubhuis, technische installatie etc. beheer@lltv.nl
Alles wat met de jeugd te maken heeft jeugd@lltv.nl
LOT, Lents Open Toernooi lot@lltv.nl
SLOT, Lents Open Toernooi voor Senioren slot@lltv.nl
Lotje, Lents Open Toernooi voor Junioren lotje@lltv.nl
Technische vragen of opmerkingen over de website website@lltv.nl
Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@lltv.nl

Wanneer je informatie van de vereniging via email wilt ontvangen kun je je aanmelden voor de nieuwsbrief. Let wel, deze service staat alleen open voor leden van de LLTV.