Bestuur & commissies

 

Luuk Roeling

 Voorzitter

Verantwoordelijk voor de commissies:
- Automatisering
- Senioren Lents Open Toernooi (SLOT)

Joep Michels

 Penningmeester 

Verantwoordelijk voor de commissies:
- Beheer & onderhoud
- Kas

Bart de Haan

 Secretaris

       Verantwoordelijk voor de
       commissies:
       - Ruimtelijke ordening

Mariska Klaassen

 Tennis

Verantwoordelijk voor de commissies:
- Jeugd
- Toernooi
- Lents Open Toernooi (LOT)
- Wintercompetitie
- Wedstrijdtennis

Frank Vermeer

 Commercie & horeca

Verantwoordelijk voor de commissies:
- Bar
- Sponsoring

Lenny Rijken

 Cultuur

Verantwoordelijk voor de commissies:
- Gezondheid
- Activiteiten
- Vrijwilligers

Paul Schmitz

 Ledenadministratie en -communicatie
 & vice-voorzitter

       Verantwoordelijk voor de
       commissies:
       - Ledenadministratie
       - Redactie

Onderstaand de commissies in alfabetische volgorde met indien van toepassing in vet afgedrukt de contactpersoon voor de betreffende commissie.

Automatisering

Luuk Roeling

Bar

Frank Vermeer
Inge van Duin-Rosmalen
Mieke Smits
Rianne de Werd
Robert Kerstens
Rolande Bosch

Beheer & onderhoud

Belinda van Duren
Gijs van den Bosch
José van den Bosch
Theo Knipping

Gezondheid

Madeleine van den Bosch

Jeugd

Bart Rensen
Daniel Davids
Fenna Smid
Liza Hurkens
Natascha Maas

Kas

Patrick van Meerveld
Erwin van den Meerendonk
Ruben Hurenkamp

Ledenadministratie

Puck Ibes van Houts
Rianne de Heus
Edith Dijkhuizen

Redactie

Etienne Waterval
Robert Jan Fontein
Paul Schmitz

Sponsoring

Daan Janssen
Frank Giessen
Maikel Wijnhoven
Frank Vermeer

Activiteiten

Inge Scholten
Iris Rietveld
Jitka Iking
Lenny Rijken
Silvia van Schaik
Wendy Neerhof

Lents Open Toernooi (LOT)

Jeroen Artz
Luuk Kool
Maikel Wijnhoven
Ruben Meijers
Vincent Louis

Senioren Lents Open Toernooi (SLOT)

Wieteke Meessen
Luuk Roeling
Shira Hurenkamp
Sjon de Blonde
Ineke van Haelst
Wim van Gelderen

Interne Wintercompetitie

Frank Cortenbach

Vertrouwenspersoon

Hilde Luijks

Vrijwilligers

<VACANT>

Wedstrijdtennis

Jeroen Knaapen
Judith Hooghof
Laura van der Heijden
Mariska Klaassen
Nadine Otten
Marijn Hoenderdos
Patricia Theunissen