Ter nagedachtenis aan Gerrit van Wijk

13 januari 2016

Gerrit van Wijk is dinsdag 12 jan. in het ziekenhuis overleden.  Gerrit was al heel lang lid van LLTV en kwam elke avond wel even kijken of er wat te doen was. Enkele jaren geleden kreeg hij te horen dat hij een agressieve vorm van prostaatkanker had. Hij accepteerde dat en probeerde er het beste van te maken. In zijn gezonde jaren heeft hij bijna altijd meegedaan aan de competities en ikzelf heb nog samen met Gerrit enkele jaren competitie gespeeld. Hij was altijd wel wat zenuwachtig voor een wedstrijd, maar kon dat ook wel weer relativeren.  Hij was linkshandig en had een harde forehand.

Hij verrichtte ook regelmatig hand-en-spandiensten voor de vereniging. LLTV was voor Gerrit zeker de laatste jaren van zijn leven een 2e tehuis voor hem.  Hij had altijd wel een praatje en was belangstellend hoe het met je was en hoe zaken bij LLTV verliepen.  Gerrit hoorde bij LLTV en gezien de vele reacties nu na zijn overlijden was hij ook geliefd bij veel LLTV-leden.

Op Maandag 18 januari vond de afscheidsdienst van Gerrit in de Boszaal van crematorium Jonkerbos te Nijmegen plaats. Die middag was er gelegenheid in het clubhuis van LLTV om Gerrit de laatste eer te bewijzen en een borrel te drinken op Gerrit.

Gerrit, we houden ter nagedachtenis jouw plekje aan de bar voorlopig gereserveerd.

Ton Serrarens, voorzitter LLTV

Foto door Lenny Rijken en Xandra Cartens

Nieuwscategorieën