Speelsterkte na Clubkampioenschappen
20 juli 2016
Een maand geleden is er hard gestreden om de clubkampioenen van LLTV te bepalen. Het was vooral een erg gezellig toernooi, daarnaast waren er punten te verdienen en te verliezen voor je speelsterkte...toch?
Jazeker, de clubkampioenschappen tellen mee voor je speelsterkte. Door een fout bij de KNLTB tijdens het inlezen van de toernooiresultaten zijn de resultaten echter nog niet verwerkt. Er is de afgelopen weken meerdere keren contact geweest met de KNLTB, zij geven helaas nog steeds aan dat ze op zoek zijn naar een oplossing.
Vooralsnog gaan we er nog steeds vanuit dat de problemen bij de KNLTB opgelost kunnen worden en dat de resultaten uiteindelijk verwerkt zullen worden. De KNLTB durft echter geen indicatie te geven wanneer dat zal zijn, we houden het in de gaten!
Nieuwscategorieën