Lessen 2015/2016

21 februari 2015

Het nieuwe seizoen staat voor de deur dus dat betekent dat ook de inschrijving voor de trainingen weer open gaat. Net als vorig jaar hanteren we weer drie cycli tot aan eind maart 2016, namelijk:

Per 30 maart 2015:

10 lessen tot aan eind juni, bijvoorbeeld handig voor de competitiespelers die vooral willen trainen tijdens de competitie en naar het toernooiseizoen toe.

Deze serie sluiten we af met de clubkampioenschappen, die zijn van 11 t/m 21 juni. Na de succesvolle test met de jeugd in 2014 geldt in 2015 dat iedere deelnemer die zich inschrijft voor de lessen zich ook inschrijft voor de clubkampioenschappen. Voor spelers die echt niet kunnen of denken dat er niet aan toe te zijn is er uiteraard de mogelijkheid om uit te schrijven. Er zijn in die week dan ook geen lessen! De week voor en na de clubkampioenschappen wordt gebruikt om uitgevallen lessen in te halen.

Per 29 juni 2015:

10 lessen tot aan de herfstvakantie dus t/m 23 oktober. Ivm het LOT en de zomervakantie is er van 11 juli t/m 30 augustus geen les. De eerste twee weken van november worden gebruikt om eventuele uitgevallen lessen in te halen. Deze cyclus loopt dus tot en met de najaarscompetitie. Deze tweede serie is bijvoorbeeld ideaal voor nieuwe leden die na 1 april lid zijn geworden zij hoeven dan niet tot oktober te wachten met het starten van lessen.

Per 16 november 2015 :

12 lessen tot half maart 2016. De winterperiode is iets ingekort om problemen met veel lesuitval makkelijker te kunnen ondervangen bijvoorbeeld.

Er is in deze periode geen les in de kerstvakantie.

De planning is om dan op 21 maart 2016 te kunnen starten met de zomerlessen 2016!

Zoals vermeld in de Algemene Voorwaarden vermeld worden er bij de series van 10 weken maximaal 2 lessen ingehaald die uitvallen ivm weersomstandigheden, in de winter 4 lessen van de 12.

In deze tabel staat wat de kosten zijn voor het aantal lessen zowel voor jeugd als senioren, jeugd wordt zoals altijd voor een deel gesubsidieerd door LLTV. Iedereen kan dus zelf bepalen welk pakket het beste bij je past. In de  tabel is uitgegaan van lessen van 50 minuten voor senioren, steeds vaker krijgen we de vraag of lessen niet langer kunnen duren, Dit jaar kunt u een eventuele voorkeur hiervoor ook aangeven. In de planning proberen we daar dan rekening mee te houden. De prijzen van de lessen worden doorberekend naar gelang de lessen langer duren. Ook kan u dit jaar uw voorkeur voor de grootte van de groep aangeven,Daar waar mogelijk houden we ook daar rekening mee.

Uit organisatorische overwegingen is het wel zo dat een pakket altijd loopt van 1 april tot 1 april.

Voor vragen, neem contact op met Joris van den Akker : [email protected] / 06-23002378!!

Zijn er extra wensen in het kader van de indeling, vul ze in bij het kopje opmerkingen!!

Klik hier om je aan te melden voor de training.

Gr Thea en Joris

Nieuwscategorieën