1 tegen 1 toernooi geweldig succes !

08 maart 2015

Lenny Rijke van de toernooicommissie was zeer tevreden over de 2015-editie van het 1 tegen 1 toernooi. En niet alleen omdat het weer de organisatie gunstig gezind was.  " Er hebben zich 24 deelnemers ingeschreven. Daar konden we mooi 3 heren en 3 dames poules van maken, die we ingedeeld hebben op sterkte. We hadden op het laatste moment enkele uitvallers bij de dames. Maar omdat er nog enkele reserves bij de heren waren, hebben we hen laten invallen bij de damespoules en dat verliep perfect", aldus Lenny.

In elke poule waren er prijzen voor de nummers 1 en 2. 

Mooie bijvangst van het 1 tegen 1 toernooi was het ophalen van 30 euro voor Artsen zonder grenzen. 

Ook de deelnemers zelf kijken terug op een mooie toernooidag. Bas Aaftink moest in de 2e wedstrijd van de dag helaas geblesseerd opgeven, maar dat deerde de pret niet. Met de woorden van Bas: " Dit toernooi is een hardstikke goed initiatief ,en we hebben prachtig weer voor het eerste toernooi van het seizoen . Ik mis overigens wel wat bekende doorgewinterde bierdrinkers vandaag van de club, maar wellicht zijn die er volgend jaar ook nog bij".  

 

Tot slot resteert nog een compliment voor de organisatie en het barpersoneel, dat de spelers o.a. tracteerde op heerlijke knakworstbroodjes. 

Nieuwscategorieën