In memoriam Aad van der Wel

03 oktober 2023


De LLTV ontving het verdrietige bericht dat Aad van der Wel, Lid van Verdienste van onze vereniging, op 14 juli is overleden. Aad is ruim dertig jaar lid geweest en heeft zich in die tijd zeer verdienstelijk gemaakt voor onze vereniging.

Jaren lang maakte hij deel uit van de Technische Commissie en organiseerde daarnaast ook af en toe een toernooi. Vaak was Aad te vinden achter de bar om iedereen, op zijn eigen wijze van drankjes en hapjes te voorzien. Als iedereen tegelijk van de banen kwam, bijvoorbeeld tijdens een regenbui, dan ging Aad stoicijns door met rustig tappen en inschenken en liet hij zich door niemand van de wijs brengen. Kalm, rustig en altijd met een smile op zijn gezicht.
ā€˜s Winters op de maandagavonden schoof hij aan voor een partijtje klaverjassen. De laatste jaren zagen wij hem minder en minder op de baan en bij het klaverjassen, omdat zijn ziekte hem dat belette. Aad is 72 jaar geworden.
Wij wensen zijn vrouw Thea, zijn kinderen en familie veel sterkte om dit verlies een plek te geven.

Bestuur LLTV

Nieuwscategorieën