Nieuws

LLTV zoekt nieuwe sponsoren!

Geplaatst op donderdag 8 oktober 2020

De afgelopen maanden hebben we helaas veel te weinig kunnen tennissen. Toch heeft de sponsorcommissie niet stil gezeten en zijn er een aantal ontwikkelingen die we graag met jullie willen delen.

De sponsoren van onze club leveren jaarlijks een belangrijke bijdrage aan de inkomsten van de club. Om onze huidige (en nieuwe) sponsoren beter te kunnen bedienen is er een vernieuwde sponsorcommissie samengesteld, die op zoek gaat naar regionale bedrijven die onze club willen sponsoren.

Hierbij kunnen wij ook jullie hulp gebruiken!

Ben jij ondernemer of wil jouw werkgever haar naamsbekendheid in de regio vergroten én onze club steunen? Dan komen wij graag met jou in contact om de mogelijkheden te bespreken. Je kunt een mailtje te sturen naar sponsor@lltv.nl of spreek een van de leden van de sponsorcommissie aan.

Hopelijk kunnen we met jullie hulp binnenkort een aantal nieuwe sponsoren verwelkomen op ons sportpark!

Namens,

Sponsorcommissie LLTV

Frank Vermeer

Maikel Wijnhoven

Daan Janssen

Frank Giesen

< terug naar het overzicht